Közepes méretű, a logisztikai szektorban szakmailag elismert megbízónk HR csapatába keresünk

Bér és Munkaügyi Ügyintéző

munkatársat

Feladatok:

  • Munkaidő és munkaügyi nyilvántartás vezetése

  • Bevallások, nyilatkozatok elkészítése

  • Dolgozók havi bérszámfejtése

  • Szerződések és beléptetések előkészítése

  • Munkaügyi igazolások kiállítása

  • Jelenlétiívek összesítése

  • Kapcsolattartás a HR, pénzügy és kontrolling osztállyal

  • A HR csapat részeként a munkaügyi adminisztráció önálló ellátása

Elvárások:

  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • MS Office felhasználó szintű ismerete

  • Rugalmasság, terhelhetőség, pontosság

  • Valamely bérszámfejtői programban való jártasság (KulcsSoft program ismerete előny)

Juttatások:

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Stabil, nyugodt, családias légkör

Egyéb:

  • Munkavégzés helye Budapest IX. kerület

  • Munkaidő Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: ber-es-munkaugyi-ugyintezo_492@starjobs.hu

Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.