A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Humánerőforrás Gazdálkodási Osztálya
munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Új belépők munkaügyi dokumentációinak elkészítése a kiválasztást követően.
  • A munkaügyi dokumentációk naprakészen tartása, hatályos jogszabályoknak
  • megfelelően a szükséges módosítások végrehajtása.
  • Külföldi munkavállaló felvételével kapcsolatos ügyintézés bonyolítása.
  • A Karokról beérkező szerződések felülvizsgálata.
  • Külföldi kiküldetés esetén napidíj adminisztrációja, számfejtése
  • Béren kívüli szociális juttatásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Bérszámfejtés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Minimum 3 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Probléma megoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • MS Office (Word, Excel) magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nexon program ismerete
  • Egyéb felsőoktatási intézményben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • munkavégzés helye: Budapest Vlll. kerület

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.