Feladatok

  • Innovatív AI tréning program kidolgozása és megvalósítása
  • Alapvető kódolási ismeretek átadása a munkafolyamatok automatizálása érdekében
  • Oktatási anyagok és prezentációk előkészítése az AI eszközökről és technológiákról
  • Képzési napok szervezése, lebonyolítása, valamint a résztvevők mentorálása saját AI projektek kivitelezésében
  • Folyamatos szakmai támogatás és tanácsadás a cég munkatársainak az AI megoldások gyakorlati alkalmazásában
  • Az AI technológiák és eszközök ismertetése, mint például a ChatGPT és egyéb automatizációs rendszerek
  • E-learning és offline képzési anyagok kidolgozása és adaptálása a céges igényekhez

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (BSc/MSc)
  • Kiemelkedő angol és magyar nyelvtudás, szóban és írásban
  • AI technológiák ismerete és gyakorlati alkalmazásukban szerzett tapasztalat legalább 4 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs, szervezési és problémamegoldó készség
  • Képesség több projekt egyidejű kezelésére
  • Precizitás, jó időgazdálkodás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)

Előnyt jelent

  • AI oktatási programok szervezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli munkakört és izgalmas feladatokat
  • Innovatív, jövőbemutató technológiát
  • Inspiráló környezetet a legjobb szakértőkkel
  • Modern, jól felszerelt irodát
  • Együttműködő, támogató csapatot

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Védelmi Innovációs Kutatóintézet a Honvédelmi Minisztérium tulajdonosi joggyakorlása alatt álló, 100% állami tulajdonú gazdasági társaság. A Társaság célja a védelmi fejlesztésekkel és a védelmi iparral kapcsolatos kettős hasznosítású termékek Honvédelmi Minisztérium érdekeinek megfelelő fejlesztése, menedzselése és koordinációja annak érdekében, hogy a Magyar Honvédség állománya a lehető legnagyobb mértékben hazai fejlesztésű és gyártású eszközökkel kerüljön felszerelésre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével.