Kirchhoff Hungaria Kft.

KIRCHHOFF Automotive – MAKING.MOBILITY.SAFE.
A KIRCHHOFF Automotive olyan karosszériamegoldásokat kínál, amelyek biztonságossá teszik a holnap mobilitását. Az autóipar beszállítójaként a KIRCHHOFF Automotive olyan összetett fém- és hibrid szerkezeteket fejleszt és gyárt karosszériákhoz és alvázakhoz, amelyek könnyűek, gazdaságosak és ütközésbiztosak. Mert a jövő járműveinek - az elektromos és az autonóm járművektől kezdve - olyan karosszériákra is szükségük van, amelyek vészhelyzet esetén a lehető legnagyobb biztonságot nyújtják a balesetben érintettek számára.
Globális szereplőként átfogó know-how-t kínálunk európai, ázsiai és észak-amerikai ügyfeleinknek a gazdaságos könnyűszerkezetes építés és a törésteljesítmény területén. Ma világszerte 8.000 alkalmazott lelkesedik ezért a feladatért.

Tréner csoportvezető

ELVÁRÁSOK:

  • Legyen minimum középfokú iskolai végzettséged (előny a középfokú műszaki végzettség)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezz
  • Felhasználó szinten ismerd az MS Office programokat
  • Jó kommunikációs képességed legyen, proaktív személyiség jellemezzen

FELADATOK:

  • Termelést érintő kompetenciák felmérése, kategorizálása és naprakészen tartása
  • Kompetenciánként szükséges létszám tervezés kezdeményezése, majd a vonatkozó oktatási tervek kidolgozása közvetlen vezetői jóváhagyásra
  • Kompetencia mátrix alapján új oktatások megszervezése és eredményességének visszaellenőrzése
  • Munka és folyamatutasítások változásainak nyomon követése, azok oktathatóság szempontjából történő véleményezése. Szükséges változások kezdeményezése a dokumentum jóváhagyási folyamat részeként – magyar és angol nyelven
  • Biztosítani a tréneri szervezet folyamatos továbbképzését
  • Tréneri szervezeten keresztül közvetlenül ellenőriztetni az előírások szerinti munkavégzést, ettől eltérő esetekben azonnali újra képzést kezdeményeztetni
  • Trénerek szükség szerinti helyettesítése a napi feladatokban
  • Mentor képzési folyamat koordinálása
  • Éves dolgozói ismétlő foglalkozások tananyagának összeállítása, a szervezés koordinálása
  • A fenti oktatások angol nyelvű megtartása szükség esetén

ELŐNY:

  • Ha felsőfokú szakmai műszaki és/vagy pedagógusi végzettséged van
  • Ha rendelkezel SAP ismerettel
  • Ha kisebb csoport vezetésében szerzett tapasztalatod van

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alapbér, havi bónusz, jelenléti bónusz
  • Cafetéria juttatás
  • 13. havi jövedelem
  • Nyelvi és szakmai képzések támogatása
  • Törzsgárda program
  • Iskola és óvodakezdési támogatás
  • Munkába járás támogatása
  • Céges laptop és mobil telefon
  • Korrekt, támogató vezetés és kollégák
  • Családias légkör, dinamikus, innovatív csapat
  • Tapasztalatszerzés prémium autógyártók közvetlen beszállítójánál
  • Dolgozói kedvezmények, csapatépítő programok, céges rendezvények
  • LEAN működésű kultúra

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
Cégnév: Kirchhoff Hungaria Kft.