Miskolc a te helyed

A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.

Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Ha szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el flex.com weboldalunkra!

Zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Tolmács - tréner (angol nyelvtudással)

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Segíted a kommunikációt a termelési vezetők, társterületek és a dolgozók között;
  • Segíted a dolgozókat egyéb munkával kapcsolatos ügyintézésekben;
  • Tolmácsolás magyar nyelvről angolra, illetve fordítva;
  • Munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek bemutatása, betanítása, ellenőrzése;
  • Az adott munkafolyamatokra jellemző speciális munkavédelmi oktatás megtartása;
  • Oktatási lapok, tréning-mátrixok, egyéb tréning információk rögzítése, kezelése;
  • Munkavállalók éves auditra való felkészítése.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Tárgyalóképes magyar és angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt;
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Előnyként értékeljük:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tolmácsolásban és fordításban szerzett tapasztalat;
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Tolmács, Fordító
  • Tréner, Coach

Jelentkezzen hozzánk:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Flex-Temp Hungary Kft