Termelési részlegvezető

Zala megye

Feladatok

Szeretnél egy olyan pozícióban dolgozni, ahol vezetői képességeiddel és szervezőkészségeddel közvetlen hatással lehetsz egy egész részleg sikerére? Szívesen irányítanád a csapatot, és biztosítanád, hogy a részleg minden folyamata gördülékenyen és hatékonyan működjön? Akkor itt a helyed nálunk!

Feladataid lesznek:
  • Gyártási tevékenység koordinációja és felügyelete az adott részlegen: Biztosítsd, hogy a gyártási folyamatok zökkenőmentesen működjenek, és minden a tervek szerint haladjon.
  • A termelési tervek felügyelete: Figyeld és ellenőrizd a gyártási mennyiséget, átfutási időt, termelékenységet, valamint a minőséget, hogy a kitűzött célok teljesüljenek.
  • Személyzet koordinációja és vezetése: Gondoskodj arról, hogy a részlegen dolgozó emberi erőforrás hatékonyan működjön, a termelési tervek teljesítése érdekében, beleértve a részleg műszakvezetőinek irányítását és koordinálását is.
  • Munkahelyi belső szabályzat betartatása: Biztosítsd, hogy a részleg munkavállalói a belső szabályokat maradéktalanul betartsák.
  • Részvétel a termelési folyamatok folyamatos fejlesztésében: Az operatív vezetőnek jelentve, elsődleges célod a termelés hatékonyságának folyamatos növelése lesz, szoros együttműködésben vele.
  • Hibaelhárítás és megelőző intézkedések kezdeményezése: Intézkedj az esetleges hibák elhárításában és megelőzésében, valamint kezdeményezd a szükséges korrekciós lépéseket a termelés folytonosságának biztosítása érdekében.

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum 3 éves gyártócégnél szerzett részlegvezetői tapasztalat
  • Kiváló szervezési és koordinációs készségek
  • Megbízhatóság,
  • Terhelhetőség,
  • Önállóság,
  • Dinamizmus,
  • Változáskezelés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Határozatlan idejű szerződés.
  • Üzemanyagtámogatás vagy távolsági bérlet támogatás.
  • Jutalom rendszer.
  • Betanulási jutalom a próbaidő és betanítás sikeres teljesítéséért!
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes fizetés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Orange1 Hungary Kft(régi nevén: EME Kft) 1998-ban alakult elektromos tekercsek gyártójaként az Orange1 cégcsoport tagjaként. Az Orange1 Holding egy nemzetközi hírű cégcsoport, az egyfázisú és háromfázisú aszinkron villanymotorok egyik legjelentősebb európai gyártója.

Az Orange1 Hungary Kft minden alkatrészt automatizált gyártósorokkal és fejlett technológiájú berendezésekkel gyárt a termelés magas szintjének fenntartása érdekében.
Olyan nemzetközi piacokat céloz meg, amelyek értékelik Európa szívében elfoglalt stratégiai pozícióját
A vállalat az ügyfelek igényeihez igazodó, személyre szabott termékek sorát fejleszti és gyártja, garantálva a megbízhatóságot és a nagy teljesítményt.

Szeretnél egy olyan pozícióban dolgozni, ahol a vezetői képességeid és a szervezési készségeid közvetlen hatással vannak a termelés sikerére? Szívesen vezetnél egy elkötelezett csapatot, és biztosítanád a zökkenőmentes működést? Akkor itt a helyed nálunk!

Ha úgy érzed, hogy te vagy a megfelelő személy erre a pozícióra, ne habozz, kattints a A "jelentkezem" gombra!