Számviteli ügyintéző

Fejér megye

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök állományba vételi és üzembe helyezési okmányainak elkészítése

  • Analitikus nyilvántartás vezetése

  • Főkönyvi feladások elkészítése, egyeztetése

  • Befektetési tükör elkészítése

  • Tárgyi eszközök és készletek leltározási, selejtezési, hasznosítási feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk:

  • Családbarát, emberközpontú szervezet

  • Fix havi bérezés

  • Cafeteria

  • Útiköltség támogatása

  • Hűségprogram

  • Csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítás

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: debdc8
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Lakatos Kitti
Jelentkezés online: lakatos.kitti@pannonjob.hu