A ShiwaForce.com Zrt.

Szakmai Tréner

(kód: SF2406/TR)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, több mint két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 170 fős, agilis magyar cég. A bővülésünk újabb mérföldköve a Capability Development Center üzletágunk, amely a magyar bankszektor legnagyobb szereplője számára alkot meg egy, a régióban egyedülálló, a jövőtálló technológiai tudásterületekre épülő Digitális Akadémiát. Erre az izgalmas és rendkívül érdekes kihívásra keresünk olyan tapasztalt kollégákat, akik képesek az innovatív gondolkozásra, és a projekt- valamint szakmai képességeikre támaszkodva közösen képesek lefektetni az alapokat, majd felépíteni és az új technológiai trendeknek megfelelően folyamatosan megújítani a nemzetközi szintű képzésrendszert.

Feladatod:

  • Vállalati tréningek megtartása magyar és angol nyelven, a felmért igények alapján, különböző szervezeti szinteken AI és Data szakmai területeken
  • Képzési anyagok összeállítása, aktualizálása
  • Csapatok, egyének és vezetők képzése - ha még nincs teljeskörű technológiai ismereted, de a fenti két területen jártas vagy, akkor további ismereteket szerezhetsz!
  • Együttműködés az üzletágon belül, és nagyvállalati partnerekkel (bankszektor)
  • Alkalmanként utazás a CEE régión belüli tréning helyszínekre

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-4 éves tréneri-oktatói tapasztalat, vállalati környezetben
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Technológiai érdeklődés, nyitottság
  • Gyors tanulási készség

Amit kínálunk:

  • Szakmai belső tréningek, workshopok havi rendszerességgel
  • Egyéni karriertervezés
  • Soft skill belsős tréningek, pszichológiai biztonság
  • AYCM és sportolási lehetőségek (belsős kosár, foci csapat)
  • Belső podcast (DevTales), amelyben akár te is részt vehetsz
  • Angol nyelvi képzések (Online, heti rendszerességgel közép és felsőfokon is)
  • Szakmai könyvtár és Kindle hozzáférés
  • Könnyen megközelíthető iroda, biciklitárolóval
  • Havi közösségi események-szeretünk együtt enni, inni, csocsózni -de, semmi sem kötelező

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktató
  • Tréner, Coach

Jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.

A ShiwaForce. com Zrt.-ről:

A ShiwaForce. com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.

A ShiwaForce. com Zrt. az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 145 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.

A HRBest versenyében a ShiwaForce. com Zrt. elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.

Cégnév: ShiwaForce.com Zrt.