MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Senior HR Partner

Feladatok

  • Proaktívan támogatja az üzleti területet a munkaerő tervezés és a szervezeti változások megvalósításában, javaslatot tesz a megfelelő HR rendszer és eszköz alkalmazására
  • Koordinálja a toborzási – kiválasztási folyamatokat, alkalmazza a különböző kiválasztási módszereket
  • Részt vesz a beillesztési program megtervezésében és megvalósulásának nyomonkövetésében
  • Támogatja az éves képzéstervezési folyamatot, valamint részt vesz a képzések megvalósításában és utókövetésében
  • A felelősségi körébe tartozó üzleti területeken működteti a teljesítmény menedzsment rendszert
  • Részt vesz az utódlástervezési folyamat megvalósításában
  • Közreműködik a társaságnál alkalmazható kompenzációs rendszerek (HAY rendszer, bér, béren kívüli juttatások, ösztönzők, jutalmak, stb.) működtetésében, a bértömeg-gazdálkodás elveinek betartatásában
  • Hozzájárul a munkaügyi kapcsolatok rendszerének működtetéséhez
  • A HRIS eszközöket aktívan használja, támogatja a kompetencia központot
  • Ellátja a támogatott területek munkajogi tevékenységéhez kapcsolódó HR szakértői feladatokat

Amit kérünk

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat HR partneri munkakörben
  • Erős munkajogi ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Belső ügyfél orientáció
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Önszervezés és jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • nagyvállalati tapasztalat
  • SAP HR moduljainak ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Versenyképes bér
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (cafeteria)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Éves egészségbiztosítási csomag
  • Évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
  • Kötetlen munkarend
  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Gondoskodó és megbecsülést nyújtó munkáltatói attitűd

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás
Cégnév: MVM Services Zrt.