Menton Jobs

Senior Bérszámfejtő - Komárom

Komáromi partnercégünk várja Senior Bérszámfejtő kollégáját. Csatlakozz a HR-munkaügyi csapathoz és légy részese Te is a mindennapi sikereknek és fejlődésnek! Várjuk jelentkezésed ha eddig megszerzett tudásod és tapasztalatod multinacionális és barátságos környezetben szeretnéd kamatoztatni!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

•Bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok teljeskörű ellátásában való aktív részvétel

•Munkaidőnyilvántartások és egyéb kifizetések ellenőrzése, egyeztetése

•Be- és kijelentéssel kapcsolatos feladatok ellátása

•Bevallások, riportok készítése

•Adatszolgáltatás a hatóságok felé

•Letiltások, levonások kezelése, rögzítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

•Szakirányú, legalább középfokú végzettség (bérügyintézői, TB ügyintézői)

•Kiemelkedő MS Excel tudás

•Naprakész jogszabályi ismeretek

•Legalább 8-10 éves releváns szakmai tapasztalat

•Kommunikációképes angol nyelvtudás

•Pontosság, precizitás

Nexon bérszámfejtő program ismerete

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

•Multinacionális környezetben szereztél tapasztalatot

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

•Versenyképes alapbér

•Cafetéria - SZÉP kártya

•Étkezési támogatás

•Munkába járás támogatás

•Szakmai kihívás

•Fiatalos, jó hangulatú csapat

•Modern irodai környezet

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.