CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Humán Igazgatósága munkatársat keres Pécsi Régiónkba, az alábbi munkakörbe:

RÉGIÓS MUNKAÜGYI SPECIALISTA

Szeretnél egy olyan motiváló közegben dolgozni, amely lehetőséget biztosít a fejlődésre? HR-es tapasztalataidat tovább gyarapítanád nagyvállalati környezetben? Hatékonyan és átláthatóan látsz el adminisztratív feladatokat? Ha a válaszod igen, bátran jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • a régiós munkatársak felvételi folyamatainak menedzselése,
  • a régió munkavállalói személyi anyagainak előírásszerű dokumentálása, a dokumentáció kezelése,
  • a régiós munkavállalókkal összefüggő munkaügyi adat-nyilvántartási rendszerekben történő közreműködés,
  • a cafeteria rendszerben a régiós munkatársakkal összefüggő előkészítő feladatok ellátása,
  • a régió munkatársainak bérelszámolása érdekében előkészítő feladatok ellátása,
  • a régió munkatársai részére a szabadság nyilvántartások vezetése, ill. egyeztetése a központi nyilvántartással,
  • az osztály feladatkörét érintő külső és belső adatszolgáltatások, elemzések elkészítésében való részvétel,
  • a Társaság szabályzatainak előkészítésében való közreműködés.

Téged keresünk, HA:

  • középfokú végzettséggel és felsőfokú szakirányú szakképesítéssel rendelkezel HR és/vagy gazdasági területen,
  • minimum 2 éves HR területen szerzett tapasztalatod van,
  • csapatban és önállóan is egyaránt hatékonyan dolgozol,
  • kiváló analitikai, problémamegoldó és kommunikációs készségekkel rendelkezel,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel,

Előnynek számít, HA:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • van SAP Success Factors rendszer ismereted.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

Munkavégzés helye:

Pécs

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás
Cégnév: Szerencsejáték Zrt. Kft.