Egy stabilan növekvő, ipari beruházásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat.

Projekt koordinátor

Feladatok

  • A kivitelezési munkák felügyelete,
  • Alvállalkozók koordinálása,
  • Projektekhez kapcsolódóan mérföldkövek nyomon követése,
  • Ütemtervek készítésében való részvétel, és azok betartása,
  • Projektek háttér dokumentációjának vezetése,
  • Heti- és havi riportok elkészítése.

Elvárások

  • Ipari létesítményekkel kapcsolatos projektekben szerzett tapasztalat,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent.

Amit partnerünk kínál

  • Kimagasló jövedelem, céges autó,
  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lehetőség,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség.
Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.