Projekt Koordinátor

  • Fizikai munkaerőre vonatkozó toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • Jelöltek kiválasztása, interjúztatása a partnerhez, csoportos tájékoztatók megtartása
  • Aktív részvétel ügyféltalálkozókon
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások / Requirements

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 éves call centerben, ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen!
  • Fejlett kommunikációs készség, talpraesettség
  • Jártasság jelöltekkel/ügyfelekkel való kommunikációban
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Motivált, csapatjátékos hozzáállás
  • Érdeklődés a HR szakma iránt

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Home office lehetőség
  • Folyamatos tréningek és képzések

Cégnév: Trenkwalder Kft