Feladatok

  • Gyógytornász (BSc) és Fizioterápia (MSc) magyar és angol nyelven folyó képzés tanórán kívüli gyakorlatainak megszervezése, programtervezet előkészítése
  • kapcsolattartás a tanszék hallgatóival, gyakorlóhelyek vezetőivel, szakoktatóival
  • hallgatók gyakorlatokon való megjelenésének ellenőrzése, irányítása, az esetleges problémák közvetítése a gyakorlatokért felelős szaktanárnak, tanszékvezetőnek
  • Erasmus hallgatók gyakorlatainak megszervezése, irányítása, ellenőrzése
  • külföldi ösztöndíjas (Erasmus, Pannónia stb.) hallgatókkal történő kapcsolattartás
  • oktatói, gyakorlatvezetői éves értekezletek szervezése
  • oktatók részére oktatási segédanyagok elkészítésében segédkezés
  • angol nyelvű igazolások előkészítése
  • vizsgák/záróvizsgák tanügyi dokumentációjában, gyakorlati leckekönyv és igazolások vezetésében, ellenőrzésében való részvétel

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • jó problémamegoldó képesség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • szervezési készség, rendszerszemlélet
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • felelősségtudat, csapatmunka, rugalmasság

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • felsőoktatási intézményben hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Poszeidon és Neptun rendszer alkalmazásának ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • nagy múltú egyetem, stabil munkahely
  • kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel
  • irodai munkarend, péntek 14:00-ig

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Óvoda

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 12 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • szakmai önéletrajz
  • nyilatkozat hozzájárulásról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a pályáztató Szervezeti és Működési Szabályzatában meghatalmazottak megismerhessék