WORK FORCE KFT.

A Work Force Hungary egy erős növekedési pályán lévő komplex HR megoldásokat nyújtó országos digitális szolgáltató, amely immár 18 éve meghatározó szereplője az iparágnak. Munkatársaink fiatalos dinamikája újabb és újabb sikerekkel gazdagítja Csapatunkat, amely egyben valós karrierutat is kínál az újonnan csatlakozó

Nemzetközi Toborzási Vezető
munkatársunknak

Ezek a feladatok várnak Rád:

• Vezető szerepet tölt be a nemzetközi toborzási stratégia kidolgozásában és végrehajtásában – különböző forrás-országokra vonatkozó toborzási és marketing terveket készít
• Megszervezi és felügyeli a nemzetközi toborzási és marketing műveleteket
• Felelős a nemzetközi toborzási költségvetés kezeléséért
• Napi szinten menedzseli a nemzetközi toborzásban résztvevő csapat és a külső együttműködő partnerek tevékenységeit
• Piackutatásokat és elemzéseket, valamint jelentéseket készít nemzetközi toborzási trendeket illetően
• Kapcsolatokat épít a külső együttműködések hatékonyságnövelése érdekében, partnerkapcsolatokat hoz létre
• Tanácsadással segíti a felsővezetést a nemzetközi toborzási hatékonyság növelése kapcsán

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amivel jó, ha rendelkezel:
• Felsőfokú végzettség;
• Harmadik országbeli kékgalléros munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat
• Vezetői tapasztalat
• Angol nyelv magabiztos ismerete - ukrán/orosz nyelv ismerete előny
• Nemzetközi toborzásban szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – főleg, ha Excelben igazán jó vagy;
• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
• Ügyfélorientált gondolkodás és jó problémamegoldó képesség – nem ijedsz meg egy-egy nehezebb helyzettől;
• Kiváló kommunikációs képesség különböző kulturális hátterű partnerkapcsolatokban
• Rugalmasság (ez tényleg fontos)
• Rendszerszemlélet, precizitás.

Amit nyújtunk

Amit nyújtunk, hogy jól is érezd magad miközben dolgozol
• Csúcskategóriás laptop és mobiltelefon korlátlan használattal
• Születésnapi szabadság – mert hiszünk abban, hogy ez a nap a Tiéd
• Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
• Home office lehetőség
• Szakmai tréningekben is részesülsz, mert sosem lehet elég jó az ember
• Digitalizált megoldások, melyek megkönnyítik a munkádat
• A kiváló teljesítmény jutalmaként szabad szemmel is jól látható bónuszlehetőségek
• Választható cafeteria rendszer, mert a béren (és bónuszon) kívüli juttatás is fontos
• Fiatalos és modern irodai környezet, ahová hozhatod a kutyádat, háziállatodat is
• Az év munkahelye díjjal jutalmazott munkáltató
• Értékeljük a véleményed és a javaslataid, beleszólhatsz a vállalat működésébe – az innováció nálunk kulcsfontosságú

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Work Force Kft.