Munkavédelmi vezető

  • Kétirányú kommunikáció fenntartása a munkavállalók és a vezetőség között
  • A vállalat képviselete a hatóságok felé
  • A munkavállalók munkavédelmi oktatásának megtartásához szükséges tematika, segédanyag biztosítása
  • Biztonsági és egészségvédelmi auditok koordinálása
  • Munkavédelmi szabályok betartatása a látogatókkal szemben
  • Munkahelyi kockázati felmérések irányítása, támogatása és ellenőrzése
  • Munka- és tűzvédelmi bejárások, ellenőrzések szervezése
  • Jogszabály változások nyomon követése
  • Engedély módosítási kérelmek engedélyezése
  • Részvétel a H&S-hez kapcsolódó beruházási tervezésben
  • A Cégcsoport által képviselt munkavédelmi kultúra fenntartása és folyamatos fejlesztés
  • Balesetek kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések kidolgozása
  • Nemzetközi riportok elkészítése, a cég képviselete a régiószintű tárgyalásokon

Elvárások / Requirements

  • Munkavédelmi technikusi végzettség
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • ISO 45001 & 14001 szabványismeret

Előny:

  • Tűzvédelmi előadói képesítés
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes fizetés, alapbéren felüli juttatási csomag (SZÉP kártya, 13. havi bér)
  • Munkába járás költségének térítése
  • Lakhatás támogatás
  • Multinacionális munkakörnyezet kínálta folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek, napi angol nyelvhasználat
  • Családi- és sportprogramok

Cégnév: Trenkwalder Kft