Miskolc a te helyed
Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

- akik elkötelezettek és ambiciózusak

   - akik szenvedélyesek munkájukban

    - akik készek a folyamatos tanulásra

     - akik készek a döntéshozatalra

      - akiket a legapróbb részletek is érdekelnek

     - akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat

    - akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik

   - akik kíváncsiak és szívesen tanulnak

  - akik mernek kérdezni

- akik képesek rendszerekben gondolkodni

Munkavédelmi munkatárs

Feladatok:

  • munkavédelmi oktatások tartása
  • külsős cégek munkavállalóinak oktatása
  • részvétel munkavédelmi bejárásokon, auditokon
  • munkabalesetek, események kivizsgálása, szükséges intézkedések meghozatala
  • munkavédelmi szabályok, előírások betartatása
  • munkahelyi egészség és biztonság irányítási rendszer (MEBIR) szabvány működtetéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok támogatása
  • nyilvántartások vezetése
  • céges utasítások, szabályzatok aktualizálása
  • együttműködés kockázatértékelések végzésében, gépek üzembe helyezési és felülvizsgálati folyamataiban

Elvárások:

  • munkavédelmi középfokú végzettség , felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • alapszintű angol/vagy német nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • MS-Office ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés, kiváló juttatások
  • nettó 15.000 Ft / hó Jelenléti bónusz
  • vállalati nyelvoktatáson való részvétel
  • útiköltség-térítés 15 Ft/km, vagy a busz – vonatjegy 86%-ának térítése
  • nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát!
FALCO ZRT. - Kovács Kata - HR Business Partner
Cégnév: FALCO Zrt.