NAGISZ Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Munkavédelmi előadó

pozícióba!
A közel 70 éves múlttal rendelkező NAGISZ Csoport a magyarországi állattenyésztési és takarmánygyártási iparág egyik meghatározó szereplője termelési, árbevételi és létszámvolumen tekintetében, melyhez szorosan kapcsolódik a "Nádudvari" márkajelzésű élelmiszerek előállítását végző tejüzemünk és húsüzemünk is.
1500 fős vállalatcsoportunk egyik fontos tagját keressük most a központi társaságunk, a NAGISZ Zrt. központi irodájának Adminisztrációs Főosztályára Munkavédelmi előadó munkakörben.

Főbb feladatok, munkák:

A NAGISZ Csoport telephelyein a biztonságos munkakörülményeknek a munkavégzés területén a jogszabályok, belső előírások tényleges teljesítésének megszervezése és azok betartásának ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tanfolyam vállalása munka mellett
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nádudvari lakhely
  • Munkavédelmi/Tűzvédelmi előadói végzettség
  • Műszaki ismeretek
  • Agrármérnöki ismeretek
  • Mezőgazdasági ismeretek

Amit kínálunk:

  • Cég által finanszírozott tanfolyam
  • Biztos anyagi hátterű munkáltató
  • Megbízható, stabil, biztos hátterű nagyvállalati tulajdonos
  • Hazai tulajdonos
  • Versenyképes jövedelem és mozgóbér
  • Megbízható vállalati háttér
  • Jó munkakörülmények, modern munkaeszközök

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

4181 Nádudvar, Fő út 119.

A Jelentkezés gombra kattintás után kérem csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: NAGISZ Zrt.