Envirotis Holding Zrt.

Ipari hulladékkezeléssel, újrahasznosítással és kármentesítéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk

Munkavédelmi csoportvezető

kollégát tatai központunkba és vidéki munkaterületeinkre.

A Rád váró kihívások:

  • Munkavédelmi Szabályzat és egyéb kötelező munkavédelmet érintő dokumentációk jogszabályi előírásoknak megfelelő elkészítése és aktualizálása
  • Gépek, berendezések üzembe helyezésének dokumentálása
  • Veszélyes gép, berendezés, munkaeszköz időszakos biztonságtechnikai felülvizsgálatának elvégzése, lebonyolítása
  • Biztonságtechnikai felülvizsgálatok szükségességének meghatározása, lebonyolításban való közreműködés (érintésvédelem, zaj, por stb.)
  • Tűzvédelmi dokumentációk vezetése, tűzvédelmi bejárásokon való részvétel és szabályzatok készítése.
  • Munkavédelmi ellenőrzések lebonyolítása, írásos dokumentum készítése, a feltárt hiányosság megszüntetésére javaslat meghatározása és végrehajtás ellenőrzése
  • Kockázatértékelés elkészítése és 3 évenkénti felülvizsgálata, szükség szerinti módosítása
  • Emelőgépekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése, targoncavezetők, emelőgép kezelők szakmai jellegű felügyelete, ellenőrzése, valamint az időszakos felülvizsgálatok lebonyolítása
  • Hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartás, képviselet, a hatósági ellenőrzésekre való felkészülés, azokon való aktív részvétel
  • Munkavédelemhez kapcsolódó beszerzések, beruházások megrendelése, lebonyolítása
  • Nyilvántartások naprakész vezetése, belső- és külső jelentések
  • Munkahelyi balesetek megelőzése, kiértékelése
  • Munkavédelmi képzések biztosítása, hatékonyságuk ellenőrzése
  • A cégcsoport projekt helyszíneinek operatív ellenőrzése
  • Részvétel külső és belső auditokon
  • Szerződött szaktevékenységet végző partnerek munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Aktív kapcsolattartás a külsős szolgáltatókkal
  • Folyamatos együttműködés és információcsere biztosítása a cégcsoport vezetőivel

A pozíció betöltéséhez az alábbiak szükségesek:

  • Minimum középfokú munkavédelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 5 éves tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Dokumentációs- és szervezőkészség
  • Folyamatszemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Nagyfokú rugalmasság, hajlandóság az utazásra országosan

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi előadó képzettség
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tata, Budapest és vidéki helyszínek

Jelentkezni szakmai önéletrajzával a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Cégnév: Envirotis Holding Zrt.