KÉSZ Consulting Kft.
Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk. Egymásra alapozunk. A tudásra építünk. Új kollégánkat MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

munkaügyi ügyintéző

Miben számítunk rád

  • A cégcsoporthoz tartozó leányvállalatok személyügyi feladatainak ellátásában
  • Kollégák be- és kiléptetésében, munkajogi megfelelőség vizsgálatában, felvételi folyamatok teljes körű adminisztrációjában
  • Munkaszerződések előkészítésében, munkaköri leírások és egyéb formanyomtatványok aktualizálásában, teljes körű dokumentációjukban
  • Új belépők beillesztésében, integrációjuk támogatásában, feléjük szakmai tanácsadásban
  • Kölcsönzött állomány munkaerő ügyintézésében
  • A cégcsoport területi vezetőivel, társosztályokkal, külső partnerekkel való együttműködésben, feléjük munkajogi és kapcsolódó törvényi kérdésekben való támogatás nyújtásában
  • Létszámmal, bérköltséggel, személyi jellegű kiadásokkal kapcsolatos statisztikák, kimutatások, elemzések biztosításában a hivatalos szervek, a vezetőség, valamint a társosztályok számára
  • A munkaidő gazdálkodás megfelelőségeinek felügyeletében és a nem-megfelelőségek megszüntetésére irányuló javító intézkedésekben (pl. rendkívüli munkavégzés rendje, műszakbeosztások és műszakrend változtatások, napi jelenléti ívek és szabadság tömbök adminisztrációja, stb.)
  • Bérszámfejtés-előkészítés támogatásában
  • Külföldi projektjeink munkaügyi ügyintézésében
  • Szervezet- és folyamatfejlesztésben való közreműködésben

Rád építünk, ha...

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • A magyar munkajogot és a kapcsolódó jogszabályokat (pl. szakképzési törvény, cafeteria szabályozás stb.) naprakészen ismered
  • Minimum 4-5 év személyügyi/munkaügyi szakmai tapasztalat áll a hátad mögött
  • A munkád során gyakorlott Ms Office és Excel felhasználó vagy
  • Kiemelkedő szervező-, asszertív kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, precizitás és önállóság jellemez

Munkádért cserébe

  • Komplex juttatási csomag vár rád (prémium, bónusz, egészségbiztosítási csomag)
  • Hosszú távú karrierlehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést kínálunk
  • A nagyvállalati háttér és a multi jelleg egyedi kombinációját találod nálunk
  • Stabil munkalehetőséget biztosítunk egy dinamikusan fejlődő cégcsoportban

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Piramis rendszer ismerete
  • Angol- és/vagy német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: KÉSZ Consulting Kft.