Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat partnercégünk számára:

Munkaügyi és HR Vezető

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető

Az új kolléga feladatai lesznek...

  • A szervezet HR funkciójának működtetése
  • A vezetők és munkatársak támogatása HR kérdésekben, folyamatos kapcsolattartás a cégvezetőkkel, javaslatok tétele.
  • A szervezet humán erőforrás igényeinek folyamatos kiszolgálása.
  • Munkaügyi és HR csapat vezetése.
  • Az üzleti és termelési tervekkel és igényekkel összehangolt munkaerő biztosítása.
  • Létszámtervezés, munkaerő keresleti és kínálati elemzések elvégzése.
  • A létszámtervek és felmerülő igények alapján a toborzási és kiválasztási feladatok koordinálása.
  • A kiválasztott szakemberek felvételi és beillesztési folyamatainak működtetése.
  • A szervezet gyakornoki és karrier programjának koordinálása.
  • Munkaügyi folyamatok koordinálása.
  • A vállalat bér, munkaügyi és társadalombiztosítási tevékenységeinek koordinálása.
  • Munkaügyi nyilvántartások, nyilvántartó-rendszer vezetése.
  • A vállalat munkaköri rendszereinek karbantartása és fejlesztése (munkakörtervezés,- értékelés, besorolás)
  • A humánpolitikai tevékenységgel kapcsolatos belső szabályzatok elkészítése, aktualizálása.
  • HR folyamatok működtetése és fejlesztése (orientációs program, TÉR rendszer, karrier és tehetségmenedzsment)
  • Belső szervezeti kommunikáció fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • Munkaügyi területen megszerzett min. 8 éves tapasztalat;
  • min. 3-5 éves vezetői tapasztalat munkaügyi és HR területen;
  • Munkajogi és Társadalombiztosítási jogszabályok ismerete;
  • MS Office ismeret, kiváló Microsoft Excel ismerettel.

Kompetenciák:

  • Stratégiai gondolkodás, képes érteni és a szakterület nyelvére lefordítani az üzleti igényeket.
  • Kiváló interperszonális képesség, a szervezet bármely szintjével hatékonyan kommunikál.
  • Magabiztos és energikus személyiség, szereti a kihívásokat, alkotásvágy hajtja.
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség.
  • Önállóan szeret és tud dolgozni, proaktív.
  • Innovatív, empatikus, támogató.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Mikro HR Partner