Feladatok

JELENTKEZZ MUNKAÜGY-ÉS HR VEZETŐNEK, LEGYÉL TE IS KESKENYES!

Keressük leendő Munkaügy-és HR vezetőnket, aki irányítja és koordinálja a cégünk munkaügy, bérszámfejtés, valamint HR tevékenységeit.

A munkád során feladatod lesz:
  • a hozzád tartozó terültetek irányítása, folyamatok monitorozása;
  •  a folyamatok és csapattagok fejlesztése;
  • kollégák magasszintű szakmai támogatása munkaügyi, munkajogi, bérszámfejtést, valamint HR-t érintő kérdésekben;
  •  a humánpolitikai tevékenységgel kapcsolatos belső szabályzatokat menedzselése;
  •  területeidet érintő projektekben aktív részvétel, projekt koordináció, vezetés;
  • riportok, lekérdezések készítése;
  • munkáltatói márka, belső és külső kommunikáció erősítése, fejlesztése.

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • egy olyan szakember vagy, aki erős elméleti alapokkal rendelkezik munkaügy, munkajog, bérszámfejés, valamint HR-hez kapcsolódóan;
  • Az elméleti tudáson felül, erős gyakorlati tapasztalatod ezen területek irányításában;
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Hiszel a személyközpontú vállalati kultúra fontosságában.
  •  Kifejezetten egy gyakorlatorientált alkat vagy, aki folyamatosan nyitott szemmel jár, felismeri és keresi is a megoldandó feladatokat.
  • Számodra az adatalapú döntés többet jelent az excel átlag/min/max képleteknél.
  • Tudsz és szeretsz rendszerekben dolgozni és gondolkodni.
  • Látszattevékenységekkel és cél nélküli riportokkal nem akarsz foglalkozni munka címén.
  • A projekt szó neked nem egy baromság, amiről múlt héten volt oktatás, hanem tapasztalt vagy projektvezetésben.
  • Te olyan vagy, aki:
    • kér és nem utasít, ismered a „köszönöm” és „szívesen” kifejezéseket, sőt használod is ezeket;
    • transzparensen kommunikál;
    • a munkatársaid eltérő véleménye gondolkodásra sarkall;
    • nem veszel el a problémákban, hanem a megoldásra összpontosít;
    • szerinted a siker egyik kulcsa az együttműködés.
    • Hivatástudó, energikus személyiség vagy.
  • Tapasztalt vezető vagy, aki:
    • a csapatát nem csupán irányítja, hanem egyúttal inspirálja, motiválja;
    • aki nemcsak az íróasztal mögül irányít, hanem a kollégáival együtt gondolkodik.
    • képben van az operatív feladatokkal is, amikbe szükség estén beavatkozik;
    • jól kommunikál és delegál;
    • gyorsan és hatékonyan tud döntéseteket hozni, szóval tudod mikor kell cselekedni, és mikor van még további információkra szükséged a megalapozott döntésekhez;
    • képes hosszútávú célok kitűzésére, és ezek eléréséhez stratégiákat is kidolgoz.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A nyomtatás legyen alkotás! A Keskeny Nyomda értéket teremt és közvetít munkatársai és megrendelői számára egyaránt.

Luxus csomagolásokat, nyomdai termékeket készítünk a legkorszerűbb technológiával, a tervezéstől a kivitelezésig. Megbízható nyomdai partnerként vagyunk jelen a hazai és nemzetközi piacon. Termékeinket az élelmiszeripartól a gyógyszeriparig számos területen használják, mellyel több szakmai versenyen díjat nyertünk.

Több mint 30 éve kiszámítható munkahelyet biztosítunk munkavállalóinknak, akik szenvedéllyel dolgoznak azon, hogy ügyfeleinknek maximális minőséget nyújtsunk.

Fontos: Társaságunk elitéli és tiltja a diszkrimináció minden fajtáját.

Kérjük, csatoltan küld el szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gomb megnyomását követően!

Cégnév: KESKENY ÉS TÁRSAI 2001 KFT.