OBI Hungary Retail Kft.

Magyarországon 31 áruházunkban közel 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.
Közösségünk gazdag és sokszínű, nyitottan állunk a különböző nézőpontokhoz. Célunk, hogy megbecsülő és diszkrimináció mentes munkakörnyezetet teremtsünk, ahol az egyéni erősségek kerülnek fókuszba.
Munkakultúránk alapvető része, hogy mindenkinek lehetőséget biztosítsunk a fejlődésre.
Felelősséget vállalunk a környezetünk és a társadalom iránt és mindenkit támogatunk abban, hogy fenntarthatóbb otthont teremtsen.

Munkánk során praktikus és kreatív módon segítünk vásárlóinknak megvalósítani saját DIY ötleteiket.
Hiszünk abban, hogy az új és kreatív megközelítések révén túlléphetünk a megszokott kereteken.
Csatlakozz csapatunkhoz és éljük át együtt az alkotás örömét!

#alkotokedv #kozosség #sokszinuseg #felelosegvallalas #fejlodes #obihr

Főbb feladatok, munkák

Olyan Munkajogi szakértőt keresünk, aki csatlakozik dinamikus csapatunkhoz, és biztosítja, hogy gyakorlataink összhangban legyenek a munkajogi törvényekkel és szabályozásokkal. Ha készen állsz arra, hogy jelentős hatást gyakorolj egy támogató és inspiráló környezetben, gyere és légy része az utazásunknak! Éld át a közös alkotás örömét!

  • A munkajogi kérdések tisztázása a cég belső vonatkozásában a hatályos joggyakorlat alapján.
  • Tanácsadás a vezetőségnek a munkavállalói jogokkal, szerződésekkel, munkahelyi szabályzatokkal és viták rendezésével kapcsolatos kérdésekben.
  • Szoros együttműködés belső (pl. üzemi tanács, szakszervezet) és külső partnerekkel (ügyvéd), különböző osztályok és területek közötti interfészként működve a HR-en belül.
  • Munkaügyi szabályzatok kidolgozása, végrehajtása és nyomon követése helyi, regionális és nemzetközi jogszabályokkal összhangban.
  • Munkajogi tárgyalások lebonyolítása.
  • A cég képviselete jogi eljárásokban munkaügyi viták vagy foglalkoztatási kérdések kapcsán külső ügyvéddel együtt.
  • Tanácsadás és támogatás a  munkajogi ügyekkel kapcsolatos projektekben (pl. audit).
  • A HR Képzés és Fejlesztés támogatása munkajoggal kapcsolatos tréningekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség HR, közgazdaságtan vagy jogi területen.
  • 3-5 év tapasztalat munkajog terén, lehetőleg a kiskereskedelmi szektorban, a kék galléros folyamatok és a szakszervezetekkel való kapcsolatok ismeretével.
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előny.
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás; német nyelvtudás előny.
  • Erős figyelem a részletekre, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • A pozíció kb. 30% utazást igényel.

Amit kínálunk

  • AYCM (All You Can Move)
  • Céges laptop
  • Céges mobil
  • Céges rendezvények
  • Dolgozói vásárlói kedvezmény
  • EAP (Employee Assistance Program)
  • Egészségbiztosítás
  • Gyümölcs nap
  • Home Office
  • Karácsonyi jutalom
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Parkolási lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Tréningek és továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás