WENFIS Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Munka-, tűzvédelmi szakember, EHS mérnök

A WENFIS Mérnök Iroda Kft. munkabiztonság, egészségvédelem, tűz- és környezetvédelem területén magas színvonalú, teljes körű, komplex megoldásokat nyújt Partnerei számára. Küldetésünk az ember, a környezet, az anyagi javak védelmének kialakítása, melyhez várjuk a hasonló értékrendű, szakmailag elhivatott, ügyfélcentrikus, lendületes, tanulni vágyó szakemberek jelentkezését.

Főbb feladatok, munkák:

Munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi szaktevékenységek ellátása

Dokumentációk készítése, felülvizsgálata, szakmai tanácsadás, helyszíni szemlék, felmérések elvégzése, oktatások megtartása, munkabalesetek kivizsgálása

Intenzív kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel

Projektekben, állandó megbízásokban való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú, illetve szakirányú végzettség (munkavédelmi technikus vagy szakmérnök, tűzvédelmi előadó vagy főelőadó)

Munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi területen szerzett többéves tapasztalat

Angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen

Proaktivitás

Innovációs képesség

Határozott fellépés, döntéshozatali képesség

Kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Analitikus készség

MS Office programok kiváló ismerete

B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Vállalatirányítási rendszerek ismerete (ISO-MEBIR-KIR, SCC/VCA)

Emelőgép ügyintéző végzettség

Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány

Környezetvédelmi végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk:

Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség

Versenyképes fizetés

Hosszú távú stabil munkahely

Igényes munkahelyi környezet

Változatos projektek

Egy összetartó csapatban dolgozhatsz
Munkavégzés helye: Gödöllő, projekt helyszínek (elsősorban Budapest, Pest Megye)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Antalhegyi utca

A jelentkezőktől a következő e-mail címre várjuk fényképes önéletrajzukat, nettó fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: WENFIS Kft.