TRINTI Kft.

Cégünk a munkavédelmi szolgáltatás területén már több mint 15 éves múlttal rendelkezik. Amennyiben a munkavédelem területén szeretne elhelyezkedni és cégünk csapatát szeretné erősíteni, mint alvállalkozó jelentkezzen hozzánk:

Munka-, és tűzvédelmi munkatárs pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Oktatással kapcsolatos teendők ellátása
  • Baleset esetén a szükséges teendők ellátása, dokumentálása, baleset kivizsgálása
  • Munkavédelmi üzembe helyezésben történő részvétel
  • Védőeszközökkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Biztonsági felülvizsgálatok végzése, koordinálása
  • Munkavédelmi ellenőrzések lefolytatása, dokumentálása
  • Vonatkozó szabályzatok felülvizsgálata és elkészítése
  • kockázatértékelés, biztonsági-, és egészségvédelmi terv elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség (legalább középfokú munkavédelmi szakképesítés, tűzvédelmi szakképesítés)
  • Legalább 3 év hasonló területen meglévő szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Középfokú angol nyelvtudás (aktív kommunikációs szint)
  • Alvállalkozóként való foglalkoztatás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikáció képes német nyelvtudás (szóban, írásban)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai támogatás

Munkavégzés helye:

Dél-Pest

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Pest megye

Önéletrajz fizetési igény megjelölésével

Szakképesítést igazoló bizonyítványok másolata

A pozícióra tapasztalt szakembereket keresünk, pályakezdők jelentkezését nem tudjuk fogadni.

Cégnév: TRINTI Kft.