Minőségellenőr

Cegléd

Feladatok

  • gyártásközi minőségellenőrzési feladatok elvégzése a kiadott utasítások alapján
  • termelési folyamat ellenőrzése, szükség esetén intézkedések kezdeményezése
  •  termelési dolgozók minőségügyi szemléletének folyamatos fejlesztése
  •  higiéniai és munkautasítások betartatása
  •  bejövő anyagok, késztermék ellenőrzése
  • az előírt minőségügyi dokumentáció naprakész, pontos vezetése
  • rendszeres jelentés a Minőségirányítási vezető felé

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség (élelmiszeranalitikai technikus, sütőipari technikus stb.)
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • min. 3 - 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • precizitás, önállóság
  • nagy munkabírás, terhelhetőség

Előny

  • HACCP, minőségirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvismeret

Cégnév: Tortellino Kft.
Kapcsolattartó: Tortellino Kft.