Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: KÖNYVELŐ, BÉR ÉS TB MUNKATÁRS

A pozíció nyelvtudást nem igényel!

Csapatbővítés miatt keresünk jól képzett, gyakorlattal rendelkező munkatársat a gazdasági osztály csapatába, Debrecenbe, fejlődési lehetőséggel.

Feladatok:

  • Cafeteria elemek megrendelése, elszámolása, könyvelése, munkatársak nyilatkoztatása, cafeteria „tanácsadás”,
  • Nyilvántartások kezelése,
  • Cégautó adó, rehabilitációs hozzájárulás, reprezentációs kiadások utáni adók, járulékok számítása, bevallása, könyvelése,
  • Pénztár (Ft és valuta) kezelése, könyvelése, pénztárak adminisztratív ellenőrzése,
  • Bérszámfejtés segítése, egyéb munkaügyi feladatok ellátása,
  • Kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Min. mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Min. 5+ éves tapasztalat könyvelési területen,
  • Igényesség a jogszabályok követésében/értelmezésében és gyakorlati alkalmazásában,
  • Adózási ismeretek,
  • Bér és TB ügyintézéssel kapcsolatos ismeretek,
  • Nyitott, precíz, alkalmazkodó személyiség,
  • MS Office programok kiváló felhasználói ismerete.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági végzettség,
  • Vectory vállalatirányítási rendszer,
  • Babér bérszámfejtő program ismerete,
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés, mely az alapbéren felül a következőkből áll:
  • Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Évvégi jutalom,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség,
  • Pontos kifizetés és elszámolás,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye
  • Debrecen

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, 08:00 - 16:30, HOME OFFICE LEHETŐSÉGGEL!
  • Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, várjuk friss önéletrajzod!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda