BAT Pécsi Dohánygyár KFT

A BAT Pécsi Dohánygyár Kft.,

a pécsi termelési egységébe keres

Junior HR üzleti partner

pozícióba munkatársat.

Jelentős bővülés előtt áll a pécsi gyáregységünk!

Legyél részese a sikertörténetnek, építsd fel velünk közösen Pécs legnagyobb létszámú gyárát, a város történetének valaha volt egyik legnagyobb beruházása keretein belül.

Jelentkezz és legyél Te is a BAT pécsi csapatának tagja!

Feladataid lesznek:

  • Folyamatos HR támogatás és konzultáció biztosítása a dedikált termelési szervezet részére
  • Ad-Hoc és rendszeres riportok készítése a helyi, illetve régiós vezetők részére egyaránt
  • Nagy volumenű Recruitment, onboarding, szervezetfejlesztési feladatokban való vezetői részvétel
  • Részvétel a HR team szakmai vezetésében, folyamatos visszajelzést biztosítása, kollégák fejlesztése, támogatása
  • A rendszeres, éves HR folyamatok önálló menedzselése, különös tekintettel az éves bértervezés, béremelés, teljesítmény menedzsment, karrier, utánpótlás tervezés folyamataira
  • HR dokumentumok, szabályzatok, folyamatok kialakítása, folyamatos felülvizsgálata és fejlesztése
  • Projektek szakmai támogatása
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Amit várunk Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 + éves, releváns, multinacionális környezetben szerzett generalista vagy BO tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt, előadási képesség, befolyásolási képesség
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • HR projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló magabiztos, konstruktív munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, rugalmasság

Munkarend: kötetlen

Amit kínálunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz,
  • Egészségbiztosítás,
  • Céges flotta,
  • Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában,
  • Sporttámogatás,
  • Hűségbónusz,
  • Hazautazás és bejárási támogatás,
  • Önkéntes magánnyugdíj pénztár,
  • Kamatmentes lakáskölcsön,
  • Szociális segély,
  • Temetési segély,
  • Fizetési előleg,
  • céges események.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
Cégnév: BAT Pécsi Dohánygyár Kft.