Pozíció leírása / Job description

IT RECRUITER pozícióba keresünk egy min. 2-3 év tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki egy teljesen új pozíciót fog betölteni egy stabil hátterű médiavállalat HR csapatában. Az IT pozíciók mellett, sokféle egyéb keresésben is részt vehetsz, akár vezetői pozíciók terén is.

Ha motiváló számodra, hogy a toborzáson túl egyéb HR feladatokra is rálátást nyerhetsz, és szívesen csatlkoznál egy fiatalos, támogató csapathoz, jelentkezz!

Toborzás-kiválasztási folyamat menedzselése

Hirdetések készítése

Aktív fejvadászat és a beérkező pályázatok elbírálása

Jelöltek előszűrése, interjúk lebonyolítása

Belső és külső adatbázis kezelése

Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel és az HR üzleti partnerekkel

Kreatív toborzási módszerek alkalmazása,

Új, hatékony toborzási csatornák felkutatása

Napi szintű részvétel HR üzleti támogatási csoport munkájában

Adminisztratív feladatok ellátása

Beléptetéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások / Requirements

Min. 2-3 év toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztat, IT terület ismerete

Középszintű angol nyelvtudás

Proaktív, dinamikus személyiség

Amit nyújtunk / Benefits

Versenyképes bérezés

Tanulási lehetőség HR feladatokban

Stabil, nagyvállalati háttér

Modern irodai környezet, jól megközelíthető lokációban

Céges laptop és mobiltelefon

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.