Feladatok

  • A telephely vegyianyaglistájának kezelése, biztonsági adatlapokkal kapcsolatos feladatok ellátása.
  • A munkahelyi kémiai kóroki tényezők (vegyi anyagok, kiemelten CMR anyagok) felmérése, értékelése, és az általuk okozott expozíciók kezelése, szükséges akciók meghatározása és nyomonkövetése.
  • Közreműködés az éves rákkeltő jelentés elkészítésében.
  • A munkahelyi ergonómiai tényezők (kézi anyagmozgatás, nehéz rakományok) felmérése, értékelése, és az általuk okozott expozíciók kezelése, szükséges akciók meghatározása és nyomonkövetése.
  • A telephelyi azbeszt leltár nyomon követése.
  • Munkahelyi balesetek, események kivizsgálása, megelőző intézkedések meghatározása és nyomon követése.
  • Munkahelyi kockázatértékelések elvégzése.
  • Geode+ dokumentumkezelő rendszer HSE adminisztrátori feladatainak ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség: vegyészmérnök, vegyész, vagy műszaki végzettség
  • Munkavédelmi végzettség
  • Tárgyalási szintű, aktív angol és magyar nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • Proaktivitás és stratégiai gondolkodás
  • Határozott fellépésű, emellett rugalmas, megoldásokra fókuszáló, proaktív személyiség
  • Érdeklődés a terület iránt

Előnyt jelent

  • Releváns munkatapasztalat HSE területen
  • ISO 45001 auditori végzettség

Amit kínálunk

  • A vállalat Cafeteria szabályzata alapján bruttó 600.000 Ft/év (próbaidő alatt is)

  • Céges bónusz (átlagosan az éves bér 8%-a)

  • Éves manager szűrés és járóbeteg ellátás a Budai Egészségközpontban, amelyre 1 fizetett szabadnapot biztosítunk

  • Kedvezményes sportolási lehetőség (szauna, fitneszterem)

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)

  • Ingyenes parkolási lehetőség

  • Irodai masszázs

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

Céginformáció

A munkahelyről:

Az EUROAPI Hungary Kft. egy egyedülálló hatóanyag-gyártó cég, a francia székhellyel rendelkező EUROAPI leányvállalata. A francia tőzsdén jegyzett önálló vállalat az API (active pharmaceutical ingredients) termelési, kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban található hatóanyag-gyártó telephely bevonásával egyesíti. Az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.

Budapesti telephelyünk gyógyszerhatóanyaggyártó, amely kiváló szakértelemmel rendelkezik mind a kémiai fejlesztés mind a kémiai termelés területén. Több, mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A prosztaglandin modell kifejlesztése a telephely egyedülálló szakmai innovációja, amely a helyi szakértelem és a fejlesztések iránti elkötelezettségünk eredményeképpen jött létre

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.