Global Green Europe Kft.

HR vezetőt

keres!

FŐBB FELADATOK:

  • Rendszeres és eseti riportok, kimutatások készítése
  • Aktív részvétel a már meglévő és az új HR projektekben
  • Toborzási, kiválasztási feladatok ellátása
  • Együttműködés a társosztályokkal és a partnerekkel
  • A társaság személyügyi- és bérezési politikájának működtetése
  • HR tanácsadás munkajogi, munkaügyi-, adó-, és társadalombiztosítási ügyekben a vezetők és a dolgozók részére
  • Hatósági kapcsolattartás, adatszolgáltatások felügyelete. Hatósági ellenőrzések támogatása
  • Működési kódex, belső szabályzatok, utasítások elkészítése, felügyelete
  • Munkavállalói elégedettségi intézkedések, motivációs rendszer, hatékonyság növelő akciók kialakítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú, vagy gazdasági végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat hasonló területen
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség

ELŐNYT JELENT:

  • Analitikus gondolkodásmód
  • Tapasztalat operatív feladatok ellátásában
  • Jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

AMITKÍNÁLUNK:

  • Bejelentett biztos munkahely + versenyképes jövedelem + munkába járás térítése
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Dunakiliti

Jelentkezés bérigény megjelölésével magyar és angol nyelvű Önéletrajzzal.

Cégnév: Global Green Europe Kft.