Feladatok

  • toborzási, kiválasztási folyamatok lebonyolítása, álláshirdetések kezelése, jelentkezők előszűrése, időpontok egyeztetése
  • munkatársak integrációs folyamatának támogatása, nyomon követese,
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal,
  • teljesítményértékelésekkel kapcsolatos feladatok koordinálása,
  • exit interjúk levezénylése,
  • személyügyi nyilvántartás vezetésével, személyi anyagok kezelésével kapcsolatos teendők ellátása, munkavállalók beléptetésével és kiléptetésével szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • bérszámfejtővel (külsős cég) való kapcsolattartás,
  • jelenléti ívek begyűjtése, ellenőrzése, szükség esetén javítása,
  • munkavállalók távollétének kezelése
  • egyéb munkaügyi kérdésekhez kapcsolódó feladatok.

Elvárások

  • hasonló munkakörben legalább 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • magabiztosan kommunikál angolul,
  • képes az önálló munkavégzésre,
  • otthonosan mozog az excel világában,
  • pontosan és precízen végzi az adminisztrációs teendőket, ügyel a részletekre.

Előnyt jelent

  • vonz a szállodák világa,
  • van már HR tapasztalatod,
  • angol nyelvtudásod szeretnéd aktívan tartani,
  • szívesen csatlakoznál egy friss és fiatalos csapathoz,
  • fontos számodra, hogy egy környezettudatos, "zöld" munkáltatónál dolgozz.

Amit kínálunk

  • biztos munkahelyet kínálunk teljes vagy részmunkaidős bejelentéssel, hangulatos és dizájnos munkakörnyezetben,
  • rugalmas munkavégzés, Home office lehetőséggel
  • munkanapjaidon térítésmentes finom reggelivel és ebéddel várunk a kantinban,
  • munkábajáráshoz vásárolt bérleted megtérítjük (Budapesten belül és kívül is),
  • karácsonyi bónusz lehetőség,
  • kedvezményes dolgozói áron foglalhatsz szobát a szállodaláncon belül és belföldi partnerszállodáinkban.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az idén 3 éves IntercityHotel Budapest szálloda bővülő csapatába keressük rezervációs kollégáinkat. A belvároshoz közel, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel, 312 szobával, 5 konferenciateremmel, étteremmel és bárral várjuk vendégeinket.

Jelentkezni friss szakmai önéletrajz csatolásával lehetséges.

Cégnév: STAG Hotels Hungary Kft.