Feladatok

  • a vállalton belül minden HR jellegű tevékenység felügyelete,
  • a vállalat személyzeti politikájának fejlesztése,
  • a vezérigazgatói döntések munkajogi ill. HR szempontból történő előkészítése,
  • képzéstervezés, vezetésfejlesztés,
  • a vállalat bérstruktúrájának alakításában való részvétel,
  • kiválasztási eljárás kidolgozása, új belépők integrációjának a koordinációja,
  • a külső és belső szabályok, valamint az etikai előírásoknak megfelelő szervezeti működés kialakításában való részvétel,
  • belső kommunikációs rendszer fejlesztése,
  • dolgozói elégedettségi felmérések végrehajtása, az eredmények kommunikációja és akciótervek megvalósításának koordinációja és ellenőrzése,
  • teljesítményértékelési rendszer kidolgozása és bevezetése, a teljesítményértékelés kontrollja,
  • a vezetőkkel közösen egyéni fejlesztési tervek kialakítása, utánpótlás tervezés, karriertervezés,
  • együttműködés a hatóságokkal.

Elvárások

  • HR vezetőként szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • releváns szakterületen szerzett felsőfokú végzettség,
  • nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • határozott, kezdeményező, elemző, döntésképes személyiség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • stabil hátterű, folyamatosan fejlődő nagyvállalati háttér,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • a pozíció szintjének és a hozzátartozó felelősségnek megfelelő bércsomag,
  • hibrid munkavégzés lehetősége.

Céginformáció

500+ fős partnervállalatunk belvárosi irodájába innovatív, tapasztalt HR Igazgatót keresünk.
Cégnév: HUNAM Personnel Solutions Korlátolt Felelősségű Társaság