Mind-Diák Szövetkezet

A TK Elevator az elmúlt évtizedekben vezető szerepet ért el a világ felvonóvállalatai között. A vállalat most Budapesten hozta létre új üzleti szolgáltató központját. A Solution Center Europe (SCE) nevet viselő központ meghatározott pénzügyi és HR szolgáltatásokat nyújt a vállalatcsoport európai és afrikai tevékenységéhez.

HR gyakornok német nyelvtudással

Feladatok

  • napi adminisztrációs folyamatok támogatása
  • HR projektek támogatása
  • HR rendszerek, szabványok, irányelvek kezelése
  • adatok elemzése, érvényesítése
  • jelentések készítése, fejlesztése
  • folyamatváltozások nyomon követése

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • magabiztos angol és német nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • heti 20-25 órában

Amit kínálunk

  • bruttó 1800 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • modern, igényes, multinacionális környezet

Előnyök

  • releváns tanulmányok és/vagy tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIV.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet