HR gyakornok - Fót + home office WHC021043 - Diákmunka

Pest megye

Feladatok

    •  Folymatosan támogatja a HR vezetőt a különböző projektek, tevékenységek megvalósításába, részt vesz HR projektekben
    • Naprakész információkat szolgáltat és a HR folyamatokhoz szükséges riportokat készít
    • Ellátja a HR osztály adminisztrációs és koordinációs feladatait
    • Tisztában van a HR Szabályzatok tartalmával és segítséget nyújt a munkavállalók számára az értelmezésükben.
    • Segíti a HR osztályt a különböző felmérések lebonyolításában és értelmezésében
    • Kapcsolatot tart a munkavállalókkal és segíti őket adminisztratív ügyekben
    • Szükség esetén Koordinálja a kölcsönzött (diákokat is beleértve) munkavállalók kiválasztási és transzferálási folyamatát
    • Felelős a kölcsönzőcégekkel és diákszövetkezettel való kapcsolattartásért
    • Segíti a HR részleg számlázással kapcsolatos folyamatait.
    • Postázási, szortírozási, lefűzési feladatokat lát el
    • Segíti a tréningek szervezését
    • Aktívan részt vesz a telephely által szervezett és előirt KEM oktatásokon, rendezvényeken
    • Betartja a KEM HSE szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Érdeklődés a HR terület iránt, HR szakirányú tanulmány előny
    • Minimum heti 24 óra vállalása, ezt részben Budapest határában (Fót, ipari park, M0/M3 mellett) és részben otthoni munkavégzéssel,
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Problémamegoldó képesség és önállóság
    • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
    • Jó kommunikációs képesség, empátia, türelem
    • Kedves, segítőkész és pozitív hozzáállás, rugalmasság
    • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (főként Excel)

Amit kínálunk

    • Br. 2100 Ft / óra
    • Home office
    • Hosszú távú lehetőség
    • Szakmai gyakorlat igazolás

Céginformáció

HR gyakornok - Fót