HR asszisztens – Budapest, XIII. kerület (WHC02945)

Partnerünk több mint 180 helyi szakemberből álló, erős és tapasztalt csapattal rendelkezik a számvitel, a jogi, az adó, a bérszámfejtés és a HR területén, ahol az ügyfeleket helyi és nemzetközi szinten is kiszolgálják. 20 éve nyújtanak vállalati szolgáltatások teljes skáláját, hogy segítsék a szervezeteket a kockázatok csökkentésében, a megfelelőségben, a költségek jobb ellenőrzésében és a műveletek egyszerűsítésében.

Feladatok:

  • Be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok támogatása / Administrative support of Joiner/Leaver process
  • HR feladatokhoz kapcsolódó iratok feldolgozás (sorba rendezés, pecsételés, összetűzés, lefűzés) / Hard copy management (sorting, stamping, stapling, filing)
  • Beérkező dokumentumok helyes kitöltésének ellenőrzése / Document revision
  • Bérjegyzékek borítékolása / Enveloping payslips
  • Postai küldemények kezelése / Handling incoming and outgoing mail
  • HR és bérszámfejtési osztály munkájának segítése / General support of HR and Payroll department

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti min. 20 óra vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Cégnév: EasyHiring Services Kft.