HR gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC02703)

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat. A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Comp & Ben csapat napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal szóban és írásban
  • Bérszámfejtési információk kezelése, adatellenőrzés
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Monotonitás tűrés
  • Erős Excel tudás!
  • Heti min. 25 óra vállalása
Amit ajánlunk
  • Tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Br. 1259 Ft-os órabér
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Cégnév: EasyHiring Services Kft.