A Veeva Systems vállalatot 2007-ben alapították Kaliforniában. A cég leányvállalatai megtalálhatóak az Amerikai Egyesült Államokban, Európában és Ázsiában is. A vállalat elsősorban a gyógyszeripari, biotechnológiai és egészségügyi szolgáltatásokkal foglalkozó vállalatok számára nyújt iparág-specifikus és személyre szabott szolgáltatásokat felhőalapú információsrendszereken keresztül, melyekkel megkönnyíti ezeken a speciális területeken működő vállalatok mindennapi dokumentációs, szabályozási és ellenőrzési tevékenységeit. A nyújtott szolgáltatásokat és személyre szabott termékek körét úgy alakították ki, hogy azok kielégítsék az ügyfelek egyedi igényeit és lefedjék a gyógyszeripari folyamatok teljes skáláját a stratégia alkotástól a kutatás-fejlesztési területeken keresztül egészen a termékek piacra kerüléséig.

Feladatok:

  • Payroll csapat munkájának támogatása
  • Nyilatkozatok összegyűjtése
  • HR dokumentumok kezelése - nyomtatás, iktatás
  • Adatrögzítés
  • Ad hoc feladatok elvégzése
  • HR projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony - legalább még egy évig
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • HR vagy adminisztrátori területen szerzett tapasztalat
  • Pontosság és precizitás

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Legalább heti 20 óra
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 2000 Ft/óra
  • Irodai környezet kávé, ebéd és snack lehetőségével
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Részben otthoni munkavégzés (legalább heti két nap irodai jelenlét)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet
Jelentkezés online: juhasz.barbara@minddiak.hu