Új munkatársunkat keressük:

HR gyakornok

Az ING Wholesale Banking Magyarország 1991 óta folytat eredményes banki szolgáltatást a hazai piacon. Az ING Bank több, mint 52 000 dolgozója lakossági és vállalati banki termékeket kínál több, mint 40 országban. A fenntarthatóság az ING vállalati stratégiájának integrált részét képezi.

Feladatok:

  • A HR osztály alábbi tevékenységeinek támogatása:
  • Részvétel a teljes munkavállalói életciklus folyamatában (EX-employee experience)
  • Gyakornoki toborzási folyamatok (hirdetések, interjúztatás, on-boarding) és kilépők menedzselése
  • Gyakornoki csapat HR támogatása, gyakornoki programok szervezése, szakmai gyakorlatok kezelése
  • E-learning képzések nyomon követése
  • Részvétel a belső vállalati kommunikációk elkészítésében

Elvárások:

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok HR vagy közgazdasági területen
  • Nyitottság újdonságok elsajátítására, HR terület iránti szakmai érdeklődés
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos IT ismeretek (kiemelten Excel és Power Point)
  • Pontosság, precizitás
  • Minimum heti 30 óra gyakornoki munkaidő
  • Minimum 1 éves foglalkoztatás vállalása

Amit kínálunk:

  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk
  • Felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Befogadó, támogató közösség vagyunk
  • Partnerként kezeljük egymást
  • Versenyképes gyakornoki fizetést adunk
  • Multinacionális környezetben dolgozunk
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

Az angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: ING Bank N.V. Magyarországi Fiókt.