Feladatok

  • HR kérdésekben támogatod a vezetőket és munkavállalókat, így kulcsszereplője leszel az üzleti döntéseknek.
  • A toborzási folyamatok koordinálása és a létszámtervezés a te kezedben lesz.
  • Rendszeresen látogatod majd a régiós irodákat, biztosítva az egységes HR jelenlétet.
  • A munkavállalók beléptetése, onboarding folyamata, valamint a kiléptetése hatékonyan zajlik majd a te felügyeleted alatt.
  • Aktív szereplője leszel a helyi HR programok szervezésének és kivitelezésének.
  • Részt veszel a teljesítményértékelésekben, biztosítva a folyamat zökkenőmentességét.
  • Gondoskodsz a HR szabályzatok folyamatos frissítéséről és naprakészen tartásáról.
  • Szorosan együttműködsz a bérszámfejtéssel és a pénzügyi osztállyal, biztosítva a zökkenőmentes munkafolyamatokat.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséged van gazdasági vagy HR területen.
  • Legalább 3 éves tapasztalatot szereztél HR generalistaként.
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, magabiztos vagy, és ügyfélközpontú szemlélet jellemez.
  • Proaktívan és önállóan végzed a munkádat, és képes vagy egyszerre több feladatot is hatékonyan kezelni.
  • Angol nyelvtudásod mind szóban, mind írásban magas szintű.
  • Gyorsan és rugalmasan reagálsz a változó üzleti igényekre és körülményekre.
  • Kedveled a kihívásokat, és hatékonyan oldod meg a nehéz helyzeteket.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, és nem jelent problémát számodra az utazás.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, egy világszinten elismert minőségügyi szolgáltatónál.
  • Változatos és kihívást jelentő projekteken dolgozhatsz, amelyek lehetőséget biztosítanak a szakmai fejlődésre.
  • Egy támogató, energikus csapatban dolgozhatsz, amely ösztönöz a folyamatos fejlődésre.
  • Versenyképes fizetést és vonzó juttatási csomagot kínálunk.
  • Céges autót biztosítunk, amelyet teljes körűen használhatsz magáncélokra is.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A TRIGO csoport 25 éve kínál professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.  A nemzetközi nagyvállalat 10.000+ szakemberével 4 kontinens 28 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára.

Kommunikatív vagy, könnyedén együttműködsz másokkal, és gyorsan felismered az üzleti igényeket? Gyorsan alkalmazkodsz a változó környezethez, és motiválnak a kihívások?

Ez az ideális lehetőség számodra! Csatlakozz a TRIGO csapatához, mint HR Generalista!