A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára. A nemzetközi nagyvállalat 10.000+ szakemberével 4 kontinens több mint 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.

Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

HR BUSINESS PARTNER

Kelet-Magyarország

FELADATOK

  • A terület közép- és felsővezetőinek támogatása stratégiai HR tanácsadói szerepkörben.
  • Részvétel az üzleti döntési folyamatokban, aktív szerepvállalás a vezetés munkájában.
  • HR rendszerek, folyamatok és szabályozások kialakítása, működtetése és fejlesztése (juttatási rendszerek, bérpolitika, onboarding, képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés, utánpótlás-nevelés, toborzás-kiválasztás).
  • Szervezetfejlesztési és HR projektek menedzselése.
  • Stratégiai és operatív HR feladatok összehangolása és képviselete.
  • Operatív HR munkatársak szakmai támogatása, koordinációja és felügyelete.
  • Munkajogi - munkaügyi, etikai és bérszámfejtéssel kapcsolatos tanácsadás.
  • Heti négy nap utazás (Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Kecskemét).
  • HR asszisztens koordinációja.

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gazdasági vagy HR végzettség.
  • Magabiztos HR szaktudás: naprakész munkajogi ismeretek, szervezetfejlesztésben, személyügyi adminisztrációban, munkaügyi helyzetek kezelésében szerzett jártasság.
  • Angol nyelvtudás.
  • Szolgáltató vállalatnál HR területen szerzett 3-5 év munkatapasztalat.
  • Üzleti/gazdasági gondolkozásmód, kontrolling szemléletmód.
  • Alkalmazkodóképesség, kezdeményezőkészség, gyakorlatias attitűd.
  • Határozott fellépés, asszertív érdekérvényesítő személyiség.
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

MIT AJÁNLUNK MI?

  • Hosszú távú munkalehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál.
  • Változatos projektekben való részvétel lehetősége, támogató szakmai légkör, valódi csapatmunka.
  • Versenyképes bér és juttatási csomag.
  • Céges autó.
  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország (Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Kecskemét).
  • Munkába állás kezdete: azonnal.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Kecskemét

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TRIGO Quality Support Kft.