Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

HR Business Partner

Feladatok

  • Az üzemegység HR támogatása: a létszámtervezéstől kiléptetésig;
  • A folyamatok változtatása, kialakítása, ha erre szükség van;
  • Munkavállalók támogatása a felmerülő kérdéseik megoldásában;
  • Tanácsadás a vezetőknek minden HR-t érintő operatív és stratégiai kérdésben;
  • Riportolás a HR igazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Min. 3 év tapasztalat HRBP-ként;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.