Miskolc a te helyed
BECK AND PARTNERS Kft.
A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Jelenleg a következő pozícióra várjuk az érdeklődők jelentkezését:

HR Asszisztens toborzás-kiválasztás területen

Főbb feladatok, munkák:

  • Senior kolléga munkájának támogatása a legkülönbözőbb toborzási projektekben
  • Megfelelő jelöltek felkutatása adatbázisokban
  • Hírlevelek küldése, online hirdetések kezelése, a bejelentkezők előszűrése
  • Recruiter alapfeladatok elsajátítása, hiszen az a cél, hogy a jövőben önálló recruiterként erősítsd a csapatot

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi) - Nem elvárás a szakirányú végzettség, de előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás - Nemzetközi partnereinkkel szóban és írásban is jól kell tudnod kommunikálni
  • Jó kommunikációs készség – telefonon kell felkeresned a jelölteket, ezért a magabiztos kommunikáció és a kapcsolatteremtő készség elengedhetetlen ebben a munkakörben
  • Talpraesettség, jó problémamegoldó képesség - Ez a szakma mindig tartogat meglepetéseket, ezekre készen kell állnod
  • Heti 40 óra teljesítése

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + havi bónusz (teljesítmény alapján)
  • Havi cafeteria keret
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük
  • Támogató, összetartó csapat, akik mindig segítik a fejlődésedet
  • Szülinapok, évfordulók megünneplése
  • Csapatépítők. személyes és csoportos jutalmak
  • Próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés alapján

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha szereztél már tapasztalatot a toborzás-kiválasztás területén

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Egyéb információ:

  • Mi történik majd a kiválasztás során?
  • Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után felteszünk neked még pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.
  • Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners
  • Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk önéletrajzodat!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.