Miskolc a te helyed

A Jobsgarden magyar tulajdonban lévő, jelentős referenciákkal és ügyfélkörrel rendelkező vállalat, amely 2001 óta sikerrel van jelen a hazai és nemzetközi munkaerő-piacon.
Saját csapatunk bővülése miatt keresünk
Toborzási Specialista munkatársat
teljes- vagy részmunkaidőbe (nemcsak budapesti lakóhellyel)

Toborzási Specialista

A feladataid lesznek:

  • Részvétel a terület változatos toborzási projektjeiben (műszaki-mérnöki, supply-chain-logisztika pozíciók)
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel és a partnerekkel
  • Potenciális jelöltek felkutatása a jelölt adatbázisokban és alternatív csatornákon
  • A jelöltek telefonos előszűrése, összefoglalók készítése, interjúk megszervezése
  • Együttműködés a kollégákkal és a megbízó partnerekkel a projektek során
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése, a recruitment folyamat adminisztrálása
  • Részvétel a kutatásokban

Téged keresünk, ha:

  • Pozitív, dinamikus, motivált és ügyfélfókuszú személyiség vagy
  • Kezdeményező hozzáállás jellemez, eredmény orientáltság és projekt-szemlélet
  • Közel áll hozzád a „kutató” gondolkodásmód, utánajárás az információknak
  • Tapasztalatod van toborzás-kiválasztás/fejvadászat vagy ügyfélkezelés, sales területén
  • Nyitott vagy a területhez kapcsolódó új ismeretek elsajátítására, a fejlődésre
  • Felsőfokú végzettséged van, vagy folyamatban lévő tanulmányaid
  • Igényesség jellemez a kommunikációban és angolul is jól kommunikálsz

Amit kínálunk és amit rólunk tudni érdemes:

  • Nálunk többféle módon dolgozhatsz, teljes- vagy részmunkaidőben, home office-ban és irodában is (XIII. kerület)
  • Versenyképes a juttatási csomag – magasabb fix alapbér mellé bónuszt kapsz a teljesítményed alapján
  • Professzionális, támogató a munkakörnyezet és befogadó a csapat
  • Remek partnerekkel dolgozunk, ennek köszönhetően sok a klassz megbízásunk, izgalmas projektünk
  • Komolyan vesszük a szakmánkat: beleássuk magunkat a szakmai részletekbe és érdekes az “ember” is
  • Odatesszük magunkat és nálunk szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség vár
  • Jelöltjeink, ügyfeleink számíthatnak ránk – számíthatsz ránk Te is, mint munkatárs!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás
Cégnév: JOBSgarden Kft.