Legyünk együtt sikeresek!

Stabil, a piacon elismert logisztikai szolgáltató cég részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Gépkocsivezető Toborzó (Budapest)

Feladatok

  • Gépkocsivezetők toborzásával foglalkozó kollégát keresünk az M0 mentén található Partnerünk részére;
  • Olyan munkavállalót keresünk, aki műszaki beállítottságú, ért a tehergépkocsikhoz és a telefonos interjúztatást szívesen csinálja;
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a jelentkezőkkel, telefonon és e-mailen keresztül is;
  • A teljes felvételi folyamatot támogatni fogja - egészen a gépkocsivezető belépéséig.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Minimum 1 év releváns, toborzásban szerzett tapasztalat;
  • Fuvarozásban szerzett tapasztalat, műszaki érdeklődés előnyt jelent;
  • Hagyományos és alternatív toborzási csatornák ismerete, online toborzási csatornák és social media magabiztos használata;
  • MS Office magabiztos használat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag és bérezés;
  • Változatos feladatok;
  • Szakmai fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Tárgy mezőben: Gépkocsivezető Toborzó (Budapest)

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 943 0259 (Kiss Bernadett) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mail is!

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.