Feladatok:

Volt már olyan munkahelyed, ahol boldogan dolgoztál? Nálunk ez az alap! Legyél egy dinamikus, pörgős csapat tagja, és less bele a HR szakma világába! bFeladataid: diákok toborzása telefonon keresztül, beosztások készítése, önéletrajz-szűrés, valamint mindezekkel kapcsolatos adminisztráció. Ha érdekel a toborzás és kiválasztás világa, ezt a munkát neked találták ki, hiszen itt minden szükséges tapasztalatot megszerezhetsz! Akár még a szakmai gyakorlatodat is leigazoljuk! Megéri! Vár a HR világa! :) /b

Elvárások:

- 18. életév betöltése - nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony pontosság -német nyelvtudás előnyt jelent - pontosság - jó kommunikációs képesség –jókedvű személyiség - HR-es tanulmány előnyt jelent!

Amit kínálunk:

Br.990-1100 ft/óra (sávos béremelkedés, próbaidőben (2 hónap) 945ft-1050ft/óra, Nálunk a béred az eltöltőtt idő függvényében növekszik) + Havi BÓNUSZOK nettó 20.000, 16.000 és 14.000 Ft értékben! :)
Cégnév: EU-DiákOK Iskolaszövetkezet