MŰISZ Iskolaszövetkezet

Diákmunka - HR gyakornok (toborzás)

Feladatok:

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:
> Kék galléros kollégák toborzásában
> Céges ajánlási rendszerünk üzemeltetésében
> Belsős álláspályázatok kezelésében
> Állásinterjúk szervezésében és koordinációjában
> Adminisztratív feladatok ellátásában

Elvárások:

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:
> Folyamatban lévő, nappali tagozatos tanulmányokat folytatsz
gazdasági, elsősorban emberi erőforrások szakon
> Egy héten ráérsz 20-25 órát dolgozni legalább 1 éven keresztül
> Magabiztosan beszéled az angol nyelvet
> Felhasználói szintű MS Office programismerettel rendelkezel
> Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
> Nyitott, kommunikatív és proaktív személyiség jellemez

Amit kínálunk:

AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:
> A legkiválóbb kollégáinktól tanulhatod meg a szakma fortélyait,
fejlesztheted a már meglévő képességeidet
> Megismerkedhetsz egy gyártó cég mindennapjaival
> Dinamikus, fiatalos vállalati kultúrában, multinacionális környezetben
dolgozhatsz
> Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
Bérezés:
2310 Ft/óra

Egyéb információ

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon
hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai
központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van
jelen és a bérelt munkaerővel együtt közel nyolcezer munkavállalót
foglalkoztat.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: MŰISZ Iskolaszövetkezet