Bér- és TB ügyintéző munkatársat keresünk

Feladatok

  • A Társaság bérszámfejtésében való aktív részvétel
  • Belépő, kilépő munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • Munkaügyi analitikák vezetése
  • Jogelőd Mecsek Ércbányászati Vállalathoz kapcsolódó adatszolgáltatások (Foglalkozási megbetegedésekhez, korengedményes nyugdíj igénybevételéhez, NYENYI adatszolgáltatás stb.)
  • Adóbevallások készítéséhez nyújtott információ szolgáltatás
  • Hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartás (Nyugdíjbiztosítási Igazgatóság, Kormányhivatalok)

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat,
  • szakmai, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

Előnyök

  • Bér és tb ügyintézésben való jártasság

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • nyugodt munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • bérezés: megegyezés szerint

Leírás

Megbízónk részére Bér- és TB ügyintéző munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye

Pécs

Cégnév: Karrier Job