Pozíció leírása / Job description

A legmélyebb álmodból felkeltve is magabiztosan bérszámfejtesz? Akkor, várjuk jelentkezésed budapesti partnerünkhöz, akiknek jelenleg kb. 120-130 fős állományuk van. Méretüktől függetlenül itt többféle munkaviszonnyal is találkozhatsz, így garantált a folyamatos szakmai fejlődésed is!

bérszámfejtés előkészítése

havi munkabérek elszámolása, számfejtése (túlóra, műszakpótlék stb.)

TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása

Elvárások / Requirements

minimum középfokú végzettség

bérügyintézői végzettség megléte

TB ügyintézői végzettség megléte

legalább 2-5 év releváns, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

MS Office magabiztos ismerete

naprakész munkajogi ismeretek

Előny:

felsőfokú végzettség

Nexon program ismerete

Amit nyújtunk / Benefits

részmunkaidőben történő munkavégzés (napi 4, vagy akár 6 órában)

képzéseken való részvételi lehetőség

versenyképes jövedelem

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.