A Work Force Kft. folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat Bér- és TB ügyintéző pozícióba. Vajon Te leszel a következő?

BÉR- ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Milyen feladatok várnak Rád?:

  • Munkabérek és társadalombiztosítási ellátások számfejtése, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és a TB-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése és aktualizálása
  • Projektvezetők által kért adatszolgáltatások elkészítése
  • Folyamatos együttműködés a projektvezetőkkel, ügyfelekkel, irodákkal és kollégákkal
  • Munkáltatói igazolások elkészítése, a hatóságok részére adatszolgáltatás elkészítése, letiltások kezelése
  • A hozzátartozó területek bérszámfejtésének előkészítése (leadott jelenléti ívek átnézése, jogszabályoknak való megfelelőség ellenőrzése)
  • Bérszámfejtés és annak ellenőrzése a területek projekt vezetőivel, valamint az utalási lista elkészítése
  • Statisztikai jelentések készítése
  • TB szolgáltatások elszámolása, az ehhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése

Amire szükséged lesz:

  • Legalább középfokú releváns végzettségre
  • Mt. vonatkozó paragrafusainak és TB jogszabályoknak alapos ismeretére és alkalmazni tudására
  • Nexon Berenc bérszámfejtő program ismeretére
  • 1-2 év bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi tapasztalatra

Amit nyújtunk:

  • A Covid alatt is biztos munkahely
  • Modern iroda és isteni finom ingyen kávé
  • Versenyképes alapfizetés és egy szuper bónuszrendszer
  • Változatos feladatok
  • Jófej kollégák, szuper hangulat

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Felkeltettük az érdeklődésedet? Akkor jelentkezz és küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat!

Várunk a csapatban!

Cégnév: Work Force Kft.