Több mint 25 éve működő Budapesti könyvelőiroda számára keresünk gyakorlott

BÉR ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégek teljes körű bérszámfejtése, TB ügyintézése
  • Bevallások, bejelentések elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Bérszámfejtéshez és TB ügyintézéshez kapcsolódó táblázatok és kimutatások, statisztikák készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló munkavégzés szakmai irányítás mellett
  • Office programok készségszintű használata
  • Igény a folyamatos fejlődésre és tanulásra
  • Szakma szeretete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves szakmai gyakorlat
  • Novitax, Babér bérprogram ismerete
  • Mobilitás
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Amit kínálunk:

  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
  • Betanulás után távmunka lehetősége, heti pár napban
  • Kulturált irodai környezet, barátságos munkahely
  • Utazási költségtérítés, céges mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével: Önéletrajzát a hírdetés megjelenésétől számított 3 hónapig megőrizzük, amennyiben ehhez nem járul hozzá, kérjük, ezt levelében jelezze!