Szívesen lennél egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi, de ugyanakkor családias értékeket hordozó vállalat csapatának tagja? Fontos számodra a fejlődési lehetőség és az inspiráló, jó hangulatú csapatmunkában való részvétel? Elhivatott vagy a munkád iránt, tervezhető pályafutásra és fejlődési lehetőségekre vágysz? Biztos, versenyképes juttatási csomagot nyújtó munkáltatót keresel?
Akkor jelentkezz az OBO BETTERMANN HUNGARY csapatába
munkakörbe!

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • bér- és Tb számfejtési feladatok ellátása,
  • adatbázisok kezelése, karbantartása (munkaidő nyilvántartó-, és bérszámfejtő rendszer),
  • kilépő dolgozók teljes körű adminisztratív ügyintézése (számfejtés, munkaviszonyt lezáró igazolások kiállítása),
  • kapcsolattartás a saját számfejtési körhöz tartozó területek vezetőivel, kollégáival,
  • kapcsolódó jogszabályok követése.

Téged várunk, ha:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • naprakészek TB-, adó- és munkaügyi jogszabályi ismereteid,
  • ezen a területen több éves tapasztalattal rendelkezel,
  • munkádat mindig pontosan, precízen végzed el, a határidők betartásával,
  • nyitott, megbízható és vidám személyiség vagy,
  • elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszerrel, valamint Wizuál bérprogrammal kapcsolatos ismereted, TB kifizetőhelyi tapasztalod előnyt jelent.

Munkába járásod az alábbiak szerint támogatjuk:

  • utazási költségtérítéssel, vagy
  • ingyenes céges buszjáratokkal az alábbi településekről: Alsónémedi, Budapest, Dabas, Délegyháza, Dunavarsány, Érd, Ócsa, Szigethalom, Szigetszentmiklós

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Bugyi, 2347 Alsóráda utca 2.

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz!