Jelentkezz csapatunkba Bér és Társadalombiztosítási ügyintézőnek!

Főbb feladatok

  • Aktív részvétel munkaügyi, bérszámfejtési, társadalombiztosítási feladatokban
  • Törvényi szabályozások, változások folyamatos nyomon követése
  • Munkavállalók be- és kilépésével, kapcsolatos ügyintézés, lejelentés
  • Munkabér elszámolása
  • MEP bevallás, MEP statisztikák készítése
  • Betegszabadság, Táppénz, CSED törvény szerinti megállapítása
  • Külső letiltások felvitele bérbe, hatóság, végrehajtó részére visszaigazolás elküldése
  • Havi és éves munkaügyi statisztika jelentés elkészítése
  • Cafeteria kifizetések kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 1-3 év munkaügyi, bérszámfejtési, társadalombiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Naprakész munkajogi, munkaügyi ismeretek
  • Bér és TB ügyintézői végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeretek (kiemelten Excel)
  • Bérszámfejtési rendszer ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság és jó problémamegoldó készség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Progadat, Login , C1 rendszer ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém, Pápai út 36.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Vöröskő Kft. - Euronics