Az első bolt nyitásakor az volt az álmunk, hogy egy olyan európai színvonalú műszaki kereskedelmi hálózatot hozzunk létre, ahol a vásárlók és munkavállalók egyaránt jól érezhetik magukat. 1997 óta minden nap elhivatottan dolgozunk azért, hogy a vásárlók első választása legyünk a műszaki cikkek piacán… és mi a Te sztorid?

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző

munkakörünkbe keressük új kollégánkat

  • társadalombiztosítási ügyintézői képesítéssel rendelkezel
  • munkaügyi szabályokat naprakészen ismered
  • határidők pontos betartása sem okoz problémát Neked
  • lelkes és csapatjátékos vagy,
  • fontos számodra egy hosszú távú munkalehetőség,
  • ráadásul kedves és jó fej vagy, aki szeretne hasonló kollégák között dolgozni.

Előnyt jelent számodra, ha rendelkezel:

  • alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • SAP HR ismeret
  • kereskedelemben szerzett bérszámfejtői/munkaügyes tapasztalat.

Amiben számítanánk rád:

  • havi bérszámfejtési teendők teljes körű ellátása a határidők pontos betartása mellett
  • munkavállalók ki- és beléptetése
  • Tb ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • havi járulékbevallás elkészítése
  • statisztikák és döntés előkészítő kimutatások készítése
  • vezetők és munkavállalók támogatása a szabályszerű működésben.

Amit kínálunk:

  • pörgést egy elismert márkánál
  • szakértő csapat tagja lehetsz, sokat tanulhatsz tőlük is és ők Tőled
  • egy sikeres, biztos, stabil munkahely vagyunk
  • hibrid munkavégzésben dolgozunk
  • tudjuk, hogy értéket teremtünk vásárlóink és kollégáink számára
  • optimisták és szenvedélyesek vagyunk
  • minden esélyt megadunk Neked, hogy nálunk megtaláld önmagad.

Írjuk együtt karriered történetét!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Kérjük, szakmai magyar nyelvű önéletrajzodat, küld el nekünk, a jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: MEDIA MARKT Árkád Kft.