Veolia Energia Magyarország Zrt.
Munkaügyi Osztályának Bér és TB csoportjára

Bér és munkaügyi munkatárs

pozícióba keres munkatársat azonnali munkakezdési lehetőséggel!

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Amennyiben talpraesett, rugalmas, lendületes, pozitív személyiségnek tartja magát, csatlakozzon hozzánk és erősítse bér és TB csapatunkat!

Feladataink változatosak, íme néhány példa:

  • bérszámfejtési feladatok ellátása
  • adó- és járulékbevallás elkészítése
  • munkatársak beléptetése, kiléptetése
  • adatszolgáltatások, jelentések készítése
  • kapcsolattartás hatóságokkal
  • főkönyvi feladás elkészítése
  • munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás bér- és munkaügyi kérdésekben

Előnyt jelent:

  • LOGA bérszámfejtő program ismerete

Szükséges tapasztalat:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • felhasználói szintű Ms Office ismeret
  • önálló és precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • modern irodai környezetet kertvárosias övezetben,
  • támogató csapatot,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • OTP számlavezetési kedvezményt,
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
  • női tornalehetőséget.

Munkavégzés helye:

Budaörsön található a bevásárlóközpontok közelében, mely buszos tömegközlekedéssel a Kelenföldi pályaudvarról 15 perc alatt megközelíthető.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Veolia Energia Magyarország Zrt.